Grozs
nav ceļojumi
 
nopirkt
   
Saņemt mūsu karstus piedāvājumus

Baden-Baden

Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko ceļojumu no simtiem mūsu piedāvājumu, vai arī izteikt savas vēlmes šeit!
PASŪTĪT

Baden-Baden – balneoterapeitiskai kūrorts, kurš atrodas meža zonā 112-1003 m virs jūras līmeņa, Vācijā – netālu no Francijas robežas. Baden-Baden – „Eiropas vasaras galvaspilsēta”, „Royal SPA” – „karalisks” kūrorts starp Švarcvaldas kalniem un Reinas ieleju. Rezervāta zonā var redzēt retu sugu augus un dzīvniekus. Šai pasakainai pilsētai „Melnā meža” piekājie ir savas senas tradīcijas ciemiņu sagaidīšanai, kuri dodas uz šejieni no visas pasaules, lai uzlabotu savu veselību. Jau pirmā gadatūkstoša sākumā romieši meklēja un atrada dziednieciskos avotus Oss ezera ielejā. Šeit, uz Civitas-Aurēlija-Akvenzisa (agrākais Baden-Baden nosaukums) avotiem viņi uzbūvēja peldes vannas saviem kareivjiem. 214. g. Karakalles imperatora laikā šeit tika uzbūvētas karaliskās peldes vannas. Pēc romiešu aiziešanas no šīm zemēm – avoti tika aizmirsti uz laiku. 1306. gadā tos nomāja pilsētas valdnieki un Badon (vēlāk Baden) atkal kļuva populārs. 1507. g. Pirmoreiz Vācijā tika ieviests kūrorta nodeva un pilsēta ieguva kūrorta statusu.

Baden-Baden ir ārstniecisks termālais kūrorts, pilsēta atpūtai un vieta, kur norisinās starptautiskie festivali un konferences.

Baden-Baden ir pasaulslavens populārākais Vācijas kūrorts.  2002. g. Tas saņēmu prestižu balvu „Five Star Diamond Award” no Amerikas Viesmīlības Akadēmijas.

Klimats.

Pateicoties ģeogrāfiskam stāvoklim šeit cauru gadu valda maigs, gandrīz vidusjūras klimats. Vidējā temperatūra jūlijā ir 17,2” C. Vasaras sezona ilgst no maija līdz oktobrim.

Ārstnieciskie faktori. Termālie (līdz 68,8” C) radona (35,7 – 44,7 nK/l) hlorīd-nātrija ūdens avoti.

Medicīna kūrortā.

Pilsētā darbojas vairākas klīnikas, kurās ir iespējams saņemt konsultācijas no labākiem speciālistiem. Ir daudz sanatoriju, viesnīcu un pansionātu. Baden-Badenā atrodas dzeramās galerijas, peldes vannas un saldūdens un minerālie baseini. Plaši tiek pielietotas hidroterapijas (vannas, ārstnieciskā dzeršana, peldes baseinos uc.), masāžas, aptīšanas, fizioterapijas, ārstneiciskās vingrošanas, enoterapijas. „Caracalla Therme” un „Friedrichsbad” termālie kompleksi piedāvā plašu terapeitisko ārstniecības kompleksu : sākot ar talassoterapiju, beidzot ar ājurvedu teritorijā, kas lielāka par 1000 kv.m. ar saunām, aroma-kabīnēm un romiešu pirtīm.

„Max-Grundig-Klinik” ir klīnika, kas specializējas uz iekšējām slimībām, ar psihosomātisku nodaļu, kas piedāvā mūsdienīgas tradicionālās medicīnas metodes. Klīnika atrodas 12 km attālumā no Baden-Baden, 800 m virs jūras līmeņa, no kurienes paveras grandiozs skats uz Reinas krastiem līdz pat Elzasai, mežu un vīnogu dārzu ieskauta.

Ārstēšana.

Balsta un kustību aparāta slimības, traumu sekas, perifērās nervu sistēmas slimības, elpošanas orgānu slimības, sirds un asinsvadu slimības, ginekoloģija un androloģija, vielmaiņas traucējumi, nervu sistēmas funkcionālie traucējumi.

Izmitināšāna.

Ik gadu aptuveni pieci tūkstoši cilvēku no visas pasaules atpūšas Baden-Badenā. Kūrorta ciemiņus sagaida eksta-klases viesnīcu krāšņums un privāto viesnīcu mājīgums. Ir iespējams izmitināties arī bijušā klostera telpās, kurš funkcionē kā viesnīca jau 185 gadus. Uz doto brīdi viesnīcas viesi var izvēlēties starp tradicionāli izkārtotiem numuriem „klostera spārnā” vai numuriem, kas atrodas jaunajā ēkā. Dažos numuros ūdens no termāliem avotiem tiek padotas vannā.

Ikdiena.

Baden-Baden ir viens no elitārākiem Eiropas kūrortiem. Šeit atrodas dabas rezervāts, brīnišķīgi, sakopti parki, rozārijs, ideāli golfa laukumi, hipodroms, sporta klubi, ārstnieciskās peldes vannas, kā arī grezns kazino, par kuru Marlēna Ditriha teica „Šis ir greznākais spēļu nams pasaulē.” Zem Lihtentaleras kastaņiem pastaigājās karaļi, cari, dzejnieki un komponisti. I. Štrauss šeit diriģēja ar orkestri, kurš izpildīja valsi karalim Vilhelmam I, Lists, Rossini, Brams bija cienījami viesi šajās vietās.

← atpakaļ