Grozs
nav ceļojumi
 
nopirkt
   
Saņemt mūsu karstus piedāvājumus

Spānijas ekskursijas

Jūs varat izvēleties sev piemērotāko ceļojumu no simtiem mūsu piedāvājumu, vai Jūs varat uzreiz pateikt par savām vēlmēm šeit!
PASŪTĪT

Dalī pasaule

Dalī pasaule Jūs apmeklēsiet Dalī māju-muzeju Figeresā un Pubolas pili, ko viņš  uzdāvināja Galai, un uzzināsiet Salvadora Dalī un viņa sievas, mūzas un padomdevējas Galas skaisto mīlas stāstu. Jūs redzēsiet ģēnija, kas zīmēja fantāzijas un sapņus, nemirstīgos darbus. Jūs redzēsiet viņa gleznas, kurās ar smalkas optiskas ilūzijas palīdzību priekšmeti izstiepjas, izgaist, pārvēršas par citiem priekšmetiem.

Barselonas strūklakas + okeanārijs

Barselonas strūklakas + okeanārijs Jūs apmeklēsiet Barselonas okeanāriju (L`Aquarium) – jūras izzināšanas un izglītības centru, kas ir viens no vislielākajiem jūras akvārijiem Eiropā un visnozīmīgākais pasaulē saistībā ar Vidusjūras tematiku. Te Jūs redzēsiet viseksotiskākās zivis un jūras faunas pārstāvjus.

Barselonas strūklakas

Barselonas strūklakas Jūs atklāsiet sev vakarīgo Barselonu ar tās lieliskajām dziedošo strūklaku izrādēm Spānijas laukumā. Sekojot melodijas taktij un gaismai, ūdens strūklas apbrīnojami izlokās un dejo virs laukuma, iegūstot melodisku skanējumu un pārvēršoties par brīnišķīgu gaismas simfoniju.

Barselona - iepirkšanās

Barselona - iepirkšanās Barselonu bieži dēvē par «Eiropas vislielāko veikalu», un tas nozīmē: Spānijā nav labākas pilsētas, lai iepirktos! Staigāt jaunu pirkumu meklējumos te ir patīkami un interesanti. Sortimentā ir pilnīgi viss: privātie veikaliņi ar simt gadu vēsturi un mūsdienīgi tirdzniecības centri, pazīstamu firmu brenda veikali un neformālie veikali.