Grozs
nav ceļojumi
 
nopirkt
   
Saņemt mūsu karstus piedāvājumus

Turcijas ekskursijas

Jūs varat izvēleties sev piemērotāko ceļojumu no simtiem mūsu piedāvājumu, vai Jūs varat uzreiz pateikt par savām vēlmēm šeit!
PASŪTĪT

Didimas-Milēta

Didimas-Milēta Kādreiz nepārspējamais Apollona templis Didimās, kas atrodas apmēram stundas brauciena attālumā no Bodrumas, vēl 7. gs. p.m.ē. tika iecerēts kā viens no svarīgākajiem seno grieķu orākuliem. Grandiozajam templim pēc tā radītāju ieceres bija jābūt tikpat cienīgam kā dižajam Artemīdas templim Efesā (atcerēsimies, ka Apollons un Artemīda bija brālis un māsa).

Delfinārijs

Delfinārijs Delfīnu un mīlīgo roņu priekšnesumi Antaljas delfinārijā "Dolfinland" vienmēr izsauc vētrainu publikas sajūsmu. Kad priekšnesums galā, par papildu samaksu iespējams pat izpeldēties kopā ar delfīniem un... iegūt to zīmētas bildes!

Daljana – bruņrupuču sala

Daljana – bruņrupuču sala Šī ekskursija, kas ilgst aptuveni 10 stundas, iepazīstinās Jūs ar Egejas jūras piekrastes dabu, tās putnu un dzīvnieku pasauli. No Daljanas ciema Jūs pa niedrām aizaugušu upi ar motorlaivām aizvedīs uz gleznainu ieleju.

Ceļojums ar jahtu pa Manavgatas upi

Ceļojums ar jahtu pa Manavgatas upi Manavgatas upe ieplūst jūrā dažus kilometrus no Sides pilsētas – no turienes arī sāksies ceļojums pret straumi augšteces virzienā: garām klinšainajiem krastiem, maziem, taču straujiem ūdenskritumiem un plaukstošām ielejām.

Ceļojums ar jahtu

Ceļojums ar jahtu Izbrauciens ar jahtu – lieliska iespēja droši doties atklātā jūrā, izpeldēties dzidrā ūdenī un pilnīgi relaksēties. Jahta aplieks  nelielas saliņas un piestās jaukos līcīšos. Brauciena-ekskursijas cenā ietilpst pusdienas uz jahtas klāja.

Bodrumas naktsklubs Halikarnas

Bodrumas naktsklubs Halikarnas Ja uzskatāt sevi par laikmetīgu, jautru un aktīvu dzīvesveidu mīlošu cilvēku, tad Jums noteikti jāapmeklē slavenākā Turcijas diskotēka Egejas jūras piekrastē – „Halikarnas” Bodrumā. Naktsklubs atrodas atklāta tipa amfiteātrī, kurā vienlaikus satilpst apmēram 5000 cilvēku.

Apskates ekskursija pa Marmarisu

Apskates ekskursija pa Marmarisu Bezmaksas ekskursija, kas notiks nākamajā dienā pēc Jūsu ierašanās kūrortā, palīdzēs labāk orientēties pilsētā un atrast tos "pievilkšanas punktus", kas parasti vilina tūristus un atpūtniekus Marmarisā: seno cietoksni, kūrorta piepilsētu Ičmeleru, Austrumu tirgu, juvelierizstrādājumu un tekstilpreču veikalus.

Apskates ekskursija pa Bodrumu

Apskates ekskursija pa Bodrumu Bodruma, vēsturnieka Hērodota dzimtā pilsēta, vilina tūristus no visas pasaules ne tikai ar dabas skaistumu, bet arī bagāto vēsturi. Halikarnāsa – tāds ir kādreizējās senās doriešu pilsētais nosaukums. Par tās dižo pagātni liecina senākā Anatolijas antīkā teātra drupas, kas tika uzcelts 4. gadsimtā p.m.ē. un varēja uzņemt aptuveni 13 000 cilvēku.

Apskates ekskursija pa Antalju

Apskates ekskursija pa Antalju Ekskursija pa Vidusjūras piekrastes galvaspilsētu iekļauj sevī pastaigu pa Antaljas vecpilsētu – Kaleiči kvartālu.

Akvaparks

Akvaparks Lielums tomēr ir no svara! Tāpēc tūristi, ja vien rodas tāda iespēja, visbiežāk dos priekšroku milzīgiem, mūsdienīgi aprīkotiem ūdensatrakciju parkiem, kuros var izbaudīt lielu skaitu atrakciju. Tūristiem, kas atpūšas Antaljā vai Kemerā, ir iespēja tādus apmeklēt Antaljā. Jūs viesmīlīgi uzņems ūdensatrakciju parks "Aquapark" pie viesnīcas Dedeman, kā arī gigantiskais, nesen uzceltais "Aqualand".