Grozs
nav ceļojumi
 
nopirkt
   
Saņemt mūsu karstus piedāvājumus

Last minute

Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko ceļojumu no simtiem mūsu piedāvājumu, vai arī izteikt savas vēlmes šeit!
PASŪTĪT

19.03.2020
Labdien, cienījamie klienti! 

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 14. marta lēmumu ''Par starptautisko pasažieru pārvadājumu atcelšanu'', no 2020. gada 14. marta ir pārtraukusi čarteru programmas izpildi līdz š.g. 14. aprīlim vai laikam, kad situācija tiks mainīta. Saskaņā ar vispārpieņemtiem Force Majeure pamatprincipiem, ārkārtas situācijās, kas atrodas ārpus līdzēju kontroles, līdzēji ir atbrīvoti no savu saistību izpildes. 

Informējam Jūs, ka SIA “TRAVEL SERVICE” dara visu iespējamo, lai tūristi nezaudētu samaksāto naudu par ārkārtējās situācijas dēļ nenotikušiem ceļojumiem, un tāpēc piedāvā ceļojumus, kuri bija ieplānoti (ar izlidošanu no Rīgas) līdz 2020. gada 14. aprīlim, pārcelt uz vēlāku laiku vai arī apmaksātās summas apmērā noformēt Vaučeri, kuru varēs izmantot līdz 2020. gada 31. decembrim. 

Ceļojumus, kas ieplānoti ar izlidošanu no Rīgas pēc 2020. gada 14. aprīļa, varēs pārcelt uz vēlāku laiku vai arī par ceļojumu samaksātās summas apmērā noformēt Vaučeri (depozīta), kuru varēs izmantot līdz 2020. gada 31. decembrim. Ja tūristi vēlēsies anulēt šos pieteikumus, tad ceļojumu anulācija notiks saskaņā ar noslēgtā Līguma nosacījumiem. 

Tūristiem, kuri vēlas pārcelt savus ceļojumus ar izlidošanu no Rīgas, jāzina: 
- datumu (arī virzienu) maiņa iespējama saskaņā ar cenām, kas pieejamas izmaiņu veikšanas brīdī. 
- izmaiņas tiek pieņemtas, ja netiek samazināts tūristu skaits un netiek mainīti tūristu dati;
- izmaiņas ir jāveic savā tūrisma aģentūrā, kur tika noslēgts sākotnējs līgums par ceļojumu;
- izlidošanai ir jābūt no Rīgas.

Tūristiem, kuri vēlas pārcelt savus ceļojumus ar izlidošanu no citām pilsētām, jāzina: 
- datumu (arī virzienu) maiņa iespējama saskaņā ar cenām, kas pieejamas izmaiņu veikšanas brīdī 
- izmaiņas tiek pieņemtas, ja netiek samazināts tūristu skaits un netiek mainīti tūristu dati; 
- izmaiņas ir jāveic savā tūrisma aģentūrā, kur tika noslēgts sākotnējs līgums par ceļojumu; 
- izlidošanai ir jābūt no tās pilsētas, no kuras sākumā bija plānots ceļojums. 

Tūristiem, kuru ceļojumi tika pārtraukti pirms ceļojuma beigu termiņa un kuri atgriezās Latvijā nepārvaramas varas apstākļu spiesti, jāzina: Veic pārrunas ar saviem sadarbības partneriem, tiešajiem pakalpojumu sniedzējiem (viesnīcām), kuri ārkārtējās situācijas ieviešanas dēļ arī pārtrauc savu darbību līdz brīdim, kad situācija stabilizēsies. Mēs pieņemsim no tūristiem rakstiskus iesniegumus un izskatīsim tos, kad viesnīcas atsāks darbu.

Papildus informējam jūs par Patērētāju tiesību aizsardzības centra viedokli – par rīcību šajos ārkārtējās situācijas apstākļos. 14.03.2020

Ņemot vērā Valdības izsludināto ārkārtas situāciju valstī un nepārtraukti mainīgo situāciju citās pasaules valstīs, mēs informējam, ka līdz 14. aprīlim mēs neveiksim

plānotos eksotiskos atpūtas ceļojumus. Mēs Jums sniegsim visu informāciju par ceļošanas alternatīvām šīs nedēļas laikā.
Šobrīd mēs aktīvi komunicējam ar aviosabiedrības partneriem par iespēju atgādāt klientus no eksotiskajiem galamērķiem. Valdības lēmumi par valsts noteiktajiem
ierobežojumiem pastāvīgi mainās. Pat, ja ir ieplānots lidojums konkrētā maršrutā, nav nekādu garantiju, ka šis lidojums notiks.
Līdz ar to klientiem vajadzētu sekot līdzi un ievērot ĀM ieteikumus un reģistrēties KONSULĀRAJĀ REĢISTRĀ, lai Ārlietu ministrijai būtu ziņas par ārvalstīs
palikušajiem Latvijas iedzīvotājiem:
https://www.latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP139/Apraksts

INFORMĒJAM, kuri ir iegādājušies eksotiskos ceļojumus norādītajā periodā un kuri atrodas galamērķos, par esošo situāciju.
Ņemot vērā visu iepriekš minēto, mēs no sirds novērtējam Jūsu sapratni un pacietību šajā situācijā.

Koordinācijas process prasa daudz laika, bet tiklīdz mēs saņemsim jaunāko informāciju, uzriez dalīsimies ar Jums. 


Sakarā ar MK rīkojumu par Ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī Covid-19 straujās izplatības dēļ, apmeklētāji birojā Ģertrūdes iela 73 netiks pieņemti līdz 2020. gada 14. aprīlim.


Lūdzam sazināties:

m.t; 29803455 (darba laikā)

epasts: travelserviceriga@gmail.com


Ar cieņu,
TRAVEL SERVICE
e-mail : travelserviceriga@gmail.com
www.facebook.com/TRAVELSERVICE.RIGA

← atpakaļ