Grozs
nav ceļojumi
 
nopirkt
   
Saņemt mūsu karstus piedāvājumus

Tenerife - paradīzes nostūris Atlantijas okeānā

Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko ceļojumu no simtiem mūsu piedāvājumu, vai arī izteikt savas vēlmes šeit!
PASŪTĪT

Katrs ceļojums ir pārmaiņas. Pārmaiņas, kuras Jūs vēlaties.
Katrs ceļojums ir īpašs. Jo Jūs tajā esat īpašs.

Sevišķi Tenerifē, Kanāriju salās. Jo arī Tenerife ir īpaša. Kā vieta aiz Hērakla stabiem. Kā sala okeānā. Kā vulkāns. Kā mistiska vēsture ar savām piramīdām un teiksmu par Atlantīdu. Kā pēdējā pietura vecajā pasaulē, no kurienes Kolumbs devās uz Ameriku. Kā vieta, kur tiek ielīksmota katra sirds – „kur rozes mūžam zied un nenovīst”... Kā mūžseni „peldoši” meži virs mākoņiem. Kā okeāna brīze virs smaragdzaļa ūdens klaja, kas notur pat brīdī, kad nepeldat. Kā varenas stāvklintis – 700 metru augstas! Kā melnu smilšu liedags. O, cik gaiši visi ir tajā!

Kā sendienu pirātu ciems klusā līcī. Kā tūkstoš gadīgs pūķa koks, redzējis visu... Kā melnā Dievmāte, ūdeņu atnestā. Kā sastingušas lavas upes, kā sirreālas Mēness ainas. Kā haizivs, raja vai zobenzivs Jūsu lomā. Kā daudzkrāsainas papagaiļu virtenes Loro parka šovā. Kā pingvīnu sala-saldētava un okeāna akvārijs. Kā pasaulslavens flamenko teātris. Kā izpriecu centri, kā moderni naktsklubi. Kā ūdens sporta paradīze. Kā bruņinieku turnīrs viduslaiku pilī. Kā Sahāras balto smilšu pludmale. Kā Uguns kalni ar kūpošām ieplakām. Kā pasakains skats no 3555 metru augstuma uz visu arhipelāgu.

Tas viss šeit ir īpašs. Un arī Jūs šeit būsit īpašs. Gan trokšņainās siestās un karnevālos, gan pie dabas krūts vai siltā smilšu liedagā. Mēs parūpēsimies, lai Jūs gūtu daudz neatkārtojamu iespaidu, baudot saulainu un reibinošu atpūtu!

Satiksimies Tenerifē! Paradīzes nostūrī okeāna krastā...

← atpakaļ